Ulubiony kosmetyk wszechczasów

Jakbym miała wybrać swój jeden ulubiony kosmetyk, to zdecydowanie wybrałabym rozświetlacz do twarzy. Dzięki temu kosmetykowi jestem w stanie osiągnąć przepiękny efekt tafli na skórze, która sprawi, że moja skóra będzie wyglądać zdrowo i promiennie. No dobrze,  ale jaki rozświetlacz do twarzy wybrać, skoro na rynku mamy ich mnóstwo? O srebrnym, złotym, kolorowym odcieniu, z drobinkami i bez.

Jaki wybrać?
Na samym początku warto ustalić, czy jest się typem kolorystycznym ciepłym, czy chłodnym. Wtedy jesteśmy w stanie wybrać rozświetlacz o srebrnym lub złotym odcieniu- taki, który nam najbardziej odpowiada kolorystycznie. Następnie wedle preferencji powinnaś wybrać już czy chcesz, aby miał on drobinki lub nie. Ja osobiście lubię rozświetlacze, które dają mi piękną taflę.

Gdzie nakładać rozświetlacz?
Rozświetlacz nakładaj w tych miejscach, które chcesz uwydatnić najbardziej. Zawsze nakładaj na kości jarzmowe w kierunku skroni. Taki zabieg sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądała świeżo i promiennie. Kremowy rozświetlacz możesz również nałożyć na grzbiet nosa, środek brody i czoła. Łuk brwiowy możesz rozświetlić w ten sposób oraz łuk kupidyna. Rozświetlacz jest na tyle uniwersalnym kosmetykiem, że możesz go nałożyć również na całą powiekę i w kącik wewnętrzny oka.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *