Bursztynowa kuracja do włosów

Farmona, polski producent kosmetyków, w swojej ofercie posiada bardzo ciekawą serię do włosów, opierającej się na bursztynie. Zawarty w kosmetykach ekstrakt z bursztynu, witaminy A, E, F, d-panthenol i dwa kompleksy odżywiające włosy, dają niesamowite rezultaty, które widoczne są gołym okiem. Internet zalewa fala włosomaniaczek, które wychwalają magiczną odżywkę Jantar. Dzięki niej, na ich głowach pojawia się mnóstwo baby hair. Ale zacznijmy od początku. Poniżej przedstawię Wam najbardziej popularne kosmetyki Farmony z tej serii.

Szampon

Wyciąg z bursztynu pielęgnuje włosy, wzmacnia i wygładza je. Szampon skutecznie oczyszcza zarówno skórę głowy, jak i całe włosy. Pozostawia je miękkie, jedwabiste, sprężyste oraz lśniące.

Odżywka

Jest to z całej serii najbardziej rozchwytywany produkt. Odżywkę stosuje się jako wcierkę na skórę głowy. Pobudza krążenie, dzięki czemu włosy rosną szybciej. Sprawia, że włosy stają się grubsze, odporne na uszkodzenia i lśniące. Efekty są widoczne już po dwutygodniowej kuracji! Wysyp nowych włosów tzw. Baby hair jest widoczny gołym okiem. Świadczy to tylko o tym, że produkt rzeczywiście działa.

Mgiełka

Mgiełka z bursztynem ułatwia rozczesywanie włosów. Sprawia, że stają się one sypkie, miękkie w dotyku i lśniące.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *